SUURE
MUNA
KINO

Suure Muna käsitöökinos pakume vaatamiseks valdavalt Euroopa filmifestivalidel auhindadega pärjatud filme. Samuti proovime alati näidata ka Eesti filmitegijate loomingut.
Oled oodatud korraldama privaatset kinoõhtut! Võta meiega ühendust ja vaatame koos, mis filmi saame pakkuda.
KINO teeb suvel pausi, kohtume kinosaalis jälle sügisel.
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Sandra saab tööd ( Eesti 2021 )okt. 8, 7:00p.l.Suur MunaFüüsikadoktor Sandra Mets (Mari Abel) kaotab ootamatult töö. Uue töökoha leidmine tundub esmaspilgul lihtne, kuid kujuneb hoopis tragikoomiliseks katsumuseks. Lõputud tööintervjuud viivad endise teadlase kokku kõikvõimalike olukordade ja uute persoonidega, alates groteskse väikeettevõtja valvsa pilgu all testimisest kuni uljaste start-up juhtidega plankimiseni. Muidu taiplik Sandra avastab ennast silmakirjalikust ja mingile kummalisele võimule pretendeerivast maailmast. Nii peab peategelane kohanduma uute situatsioonide ja tutvustega, kuid õhku jääb küsimus, kuidas selles kõiges iseendaks jääda.
PILET OSTA SIIT:
suurmuna.ee/toode/sandra-saab-tood-eesti-2021-8-oktoober-kell-19/
... See MoreSee Less

Sandra saab tööd ( Eesti 2021 )
23 hours ago

Kaunimad aastad (Itaalia 2020)okt. 1, 7:00p.l.Suur Muna„Kaunimad aastad” on ühe sõpruse saaga, mis ulatub läbi viimase nelja kümnendi. Filmi tegevus algab 1980. aastal, kui 16-aastased idealistid Paolo, Giulio ja Riccardo jagavad kõike nagu vennad. Nende elu osaks saab kiiresti ka Paolo tüdruksõber Gemma. Aastad lähevad ja sõprade elud triivivad erinevatele radadele. Roomast Napolisse kolinud Gemma naaseb paari aasta pärast siiski tagasi Paolo juurde, kuid kui tal tekib mehe seljataga afäär Giulioga, näib nende kamp pöördumatult koost lagunevat. Aja möödudes leiavad ja kaotavad neli sõpra üksteist uuesti ja uuesti, maadeldes samal ajal oma lootuste, õnnestumiste, läbikukkumiste ja aja möödumisega.
OSTA PILET SIIT:
suurmuna.ee/toode/kaunimadaastad/
... See MoreSee Less

Kaunimad aastad (Itaalia 2020)
1 day ago

Üsna kohe on sügis ka ametlikult kohal! Tema vastuvõtuks saab aga juba praegu harjutada lehtedes sahistamist, küünalde süütamist hämaral õhtul, kaminapuude tuppa tassimist, õiges koguses teepuru lisamist kannu ja muidugi piisava suurusega koogitüki lõikamist. Tule, aitame Sul harjutada! 🙂 ... See MoreSee Less

2 days ago
Üsna kohe on sügis ka ametlikult kohal! Tema vastuvõtuks saab aga juba praegu harjutada lehtedes sahistamist,  küünalde süütamist hämaral õhtul, kaminapuude tuppa tassimist, õiges koguses teepuru lisamist kannu ja muidugi piisava suurusega koogitüki lõikamist. Tule, aitame Sul harjutada! :)

Järgmise reede hea film!
suurmuna.ee/product-category/kino/

Armastusega, Sarah (Inglismaa 2020)sept. 24, 7:00p.l.Suure Muna kohvikSoovides täita oma lahkunud ema viimset soovi avada Notting Hillis pagarikoda, loodab 19-aastane Clarissa oma ema parima sõbranna Isabella ja tema ekstsentrilise ja võõrdunud vanaema Mimi abile.

Oma teekonnal, et avada Londonis armastuse, lootuse ja tervest maailmast pärinevate värvikate kondiitritoodetega täidetud pagarikoda, peavad need kolm põlvkonda naisi saama jagu leinast, kahtlustest ja erimeelsustest oma armsa Sarah’i mälestuseks.

PILET OSTA SIIT:https://suurmuna.ee/toode/armastusega-sarah-inglismaa-20202-24-september-kell-19/

Alates 9.08.21 vajalik:
1) Teil on läbitud Covid-19 vastane vaktsineerimiskuur ning esitate selle kohta tõendi;
2) Teil on Covid-19 läbipõdemise kohta esitamiseks tõend (pole vanem kui 6 kuud);
3) Teil on esitamiseks kehtiv negatiivse testi (SARS-CoV-2 RT-PCR) tõend.
... See MoreSee Less

Armastusega, Sarah (Inglismaa 2020)
3 days ago

Tule täna kinno!

Ülakorruse rahvas (Hispaania 2020)sept. 17, 7:00p.l.Suure Muna kohvikLaura ja Julio on üks pealtnäha ideaalsena näivatest paaridest. Keegi ei tea, et tegelikult veeretavad nad päevi õhtusse ägedate vaidluste saatel. Vaid külla kutsutud naabrite ees on paar võimeline sõjakirve padja alla peitma. Enda rõõmuks või kurvastuseks saavad nad allamäge kulgeva veiniõhtu jooksul teada, et naabridki pole sugugi nii ontlikud, kui fassaad arvata lubas.

Selles Hispaania tragikomöödias on kergust ja suhteprobleeme, mis sobivad argiõhtuseks meelelahutuseks, mõnel juhul ka lohutuseks. Vahel polegi midagi turgutavamat, kui jälgida kõrvalt õhtusööki, mis algab süütu punase veini ja lõpeb grupiteraapiaga.
PILET OSTA SIIT:
suurmuna.ee/toode/ulakorruserahvas/

Alates 9.08.21 vajalik:
1) Teil on läbitud Covid-19 vastane vaktsineerimiskuur ning esitate selle kohta tõendi;
2) Teil on Covid-19 läbipõdemise kohta esitamiseks tõend (pole vanem kui 6 kuud);
3) Teil on esitamiseks kehtiv negatiivse testi (SARS-CoV-2 RT-PCR) tõend.
... See MoreSee Less

Ülakorruse rahvas (Hispaania 2020)
5 days ago
Load more