SUURE
MUNA
KINO

Suure Muna käsitöökinos pakume vaatamiseks valdavalt Euroopa filmifestivalidel auhindadega pärjatud filme. Samuti proovime alati näidata ka Eesti filmitegijate loomingut.
Oled oodatud korraldama privaatset kinoõhtut! Võta meiega ühendust ja vaatame koos, mis filmi saame pakkuda.
Kinosaal mahutab vaid 20 külalist, palume piletid ette ära osta!
OSTA KINOPILET E-POEST
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Kapten Volkonogovi põgenemine (Venemaa 2021)

Kapten Volkonogovi põgenemine (Venemaa 2021)

Mar 24, 7:00pm

Suur Muna

Kapten Fjodor Volkonogov, austatud ja sõnakuulekas nõukogude korrakaitsja, näeb kogemata pealt, kuidas ta kolleege on asutud kahtlasel moel küsitlema. Aimates, et tema enda kord on varsti käes, otsustab ta põgeneda ning on varsti tagaaetav, keda üritavad tabada ta endised kaaslased. Haavatava ja lootuse kaotanuna saab Fjodor aru, millises vägivallaskeemis ta on osaline olnud. Ühtäkki saab ta teate põrgust: pärast surma on ta määratud igavestesse piinadesse. Ainus viis seda vältida, on kahetseda pattu ja leida vähemalt üks inimene, kes talle andestab. Aeg hakkab aga lõppema ja inimjaht jõuab üha lähemale...... Vaata veel Vaata vähem

4 Huvitatud  ·  4 Minemas
Makramee taimehoidja õpituba Haanjas

Makramee taimehoidja õpituba Haanjas

Mar 29, 6:00pm

Suur MunaHaanja, Muna-MäeHaanja,65101 Map

Tõeliselt hea nipp, kuidas kodus ruumi juurde saada ja tekitada sisekujunduses populaarne vertikaalne aed, on potitaimed ja -lilled makramee abil üles riputada!
Õpitoas harjutame ja omandame makramee põhisõlmed, mille abil teeme igaüks endale koju kaasa taimehoidja.
Õpituba kestab 2 tundi, sisaldab kõiki materjale (juhendajal on kaasas suur värvivalik nööre).
... Vaata veel Vaata vähem

8 Huvitatud  ·  1 Minemas
Savvusanna sõsarad (Eesti 2023)

Savvusanna sõsarad (Eesti 2023)

Mar 31, 7:00pm

Suur Muna

Eesti esimese dokumentaalfilmina maineka Sundance´i filmifestivali võistlusprogrammis esilinastunud „Savvusanna sõsarad“ on kaasaegne portreefilm naistest, kes suitsusauna kaitsvas pimeduses kokku tulevad, oma sügavamaid saladusi jagavad ning kehasse kogunenud häbi ja valu maha pesevad. „Savvusanna sõsarad“ tutvustab ka Lõuna-Eesti suitsusauna kombestikku („savvusanna kombõ“), mis on kantud UNESCO inimkonna vaimse kultuuripärandi esindusnimekirja.

Filmi „Savvusanna sõsarad“ režissöör ja stsenarist on Anna Hints. Produtsent on Marianne Ostrat (Alexandra Film, Eesti), kaasprodutsendid on Juliette Cazanave (Kepler22 Productions, Prantsusmaa), Hlín Jóhannesdóttir (Ursus Parvus Island) ja Eero Talvistu † (Eesti). Filmi operaator on Ants Tammik, monteerijad Hendrik Mägar, Tushar Prakash, Qutaiba Barhamji, Martin Männik ja Anna Hints. Heli salvestas Tanel Kadalipp ja Patrick McGinley. Helirežissöör on Huldar Freyr Arnarson ning heliloojad Edvard Egilsson ja ansambel EETER (Anna Hints, Marja-Liisa Plats, Ann Reimann).

Alla 12 a. mittesoovitatav
... Vaata veel Vaata vähem

9 Huvitatud  ·  3 Minemas
Taevatrepp (Eesti 2023)

Taevatrepp (Eesti 2023)

Apr 7, 7:00pm

Suur Muna

“Taevatrepp” on kirjanik ja režissöör Mart Kivastiku autorifilm, mis põhineb režissööri 2019. aastal ilmunud samanimelisel romaanil.

“Taevatrepp” on lugu ajast ja muusikast, sõprusest ning armastusest ja surmast, elust tänapäeval ja 70ndate lapsepõlves. Lugu saab alguse, kui oma viimsel hingetõmbel usaldab kunstnikust sõber filmi peategelasele Uule saladuse, kuidas käia minevikus. Uu on insener ja imedesse ei usu, aga trikk toimib. Minevikus on mõnus, igavene suvi, pikad juuksed, tüdrukud ja Jenkki näts. Tema päriselus on sügis, sõbrad on kibestunud, tüdrukud abielus ja isa raskelt haige. Kõige lõpuks peab Uu siiski otsustama, millises ajas oma elu edasi elada – mineviku suves või oleviku sügises.

Ajarändajast Uud kehastab täiskasvanuna Mait Malmsten ning noorena Timotheus Sammul. Teistes rollides teevad kaasa Raivo Trass (sõber Georg), Ivo Uukkivi (noor Georg), Rita Raave (Georgi abikaasa Ruth), Harriet Toompere (Uu abikaasa Tiuks), Tõnu Oja ja Kaarel Pogga (Uu sugulane Paul), Kersti Heinloo ja Lena Barbara Luhse (Pauli pruut Ülle), Kaie Mihkelson (Uu ema), Voldemar Kuslap (Uu isa), Külli Teetamm (noore Uu ema), Hannes Hermaküla (noore Uu isa), Taavi Teplenkov ja Rasmus Ermel (Uu sõber Doktor) jt.
... Vaata veel Vaata vähem

8 Huvitatud  ·  3 Minemas
Vetelkõndija ( Eesti 2023 )

Vetelkõndija ( Eesti 2023 )

Apr 14, 7:00pm

Suur Muna

“Vetelkõndija” on film naiseks olemisest, jutustatuna läbi armastatud poetess Kristiina Ehini elu ja loomingu. Tema ausad, ilusad ja valusad jagamised avavad meile, millistest kogemustest on ta pidanud läbi tulema, et kasvada selleks naiseks ja poeediks, kellena me teda täna tunneme. Ükskõik kui muinasjutuline filmi peategelase elu ja isiksus kõrvaltvaatajale paistab, vähesed aimavad, kuidas ta ise selle muinasjutu enda elus reaalsuseks on loonud. See film puudutab paljude vaatajate südameid. Naised leiavad siit kindlasti rohkelt äratundmist, meestel aitab see ehk paremini mõista õrnema soo hingeelu.

Filmis on teemasid, mida Kristiina nõustus esmakordselt jagama “Vetelkõndija” võtetel.
... Vaata veel Vaata vähem

12 Huvitatud  ·  2 Minemas
Põleta kõik mu kirjad (Rootsi 2022)

Põleta kõik mu kirjad (Rootsi 2022)

Apr 21, 7:00pm

Suur Muna

PÕLETA KÕIK MU KIRJAD on tõsielul põhinev kirglik draama, kus tuline armusuhe viib ootamatute tagajärgedeni. Selles armastusloos põimuvad kirg, armukadedus ja viha, mis on ühenduses kolme ajaperspektiiviga ning seotud aastakümnete ja põlvkondadega.
Karin Stolpe on selles loos keskses tegelaseks ja film näitab tema keerulist suhet abikaasa Sven Stolpega ning 1930-aastatel alguse saanud kirglikku armulugu Olof Lagercrantziga.
... Vaata veel Vaata vähem

2 Huvitatud  ·  1 Minemas