MÕNI SÕNA
MEIST
ENESTEST

SUURE MUNA PERE koosneb inimestest, kel kõigil on Haanja ja selle lähiümbrusega mingi oma, ilus ning võimalik, et ka pisut salajane suhe. Siin veedetud aeg kulgeb teisiti. Aeglasemalt, rahulikumalt. Eks sellele tuleb muidugi ka ise natukese vastu tulla. Igatahes soovitame kõigil proovida, kuid hoiatame - sellest õndsusest võib saada sõltuvus.
Epp

”Veidi enam kui kolmteist tuhat aastat tagasi sulas Lõuna-Eestis Haanja kandis paljaks esimene küngas. Sellest sündmusest võiks tuletada ka Eestimaa esimese sünnipäeva.”

Valdur Mikita, Lingvistiline mets

Ingrid

Teeme asju nii nagu endale meeldib..

....ja seda kõike võimalikult keskkonnasäästlikult ja ikka loodusega koos, aastaaegade vahetumise rütmis. Sorteerime prügi, kogu tooraine kasutame ära või saadame tagasi talunikele taaskasutuseks.

JA VEEL..

Armastame head nalja ja naeru! Hindame imeilusat Haanja loodust ning toetame tervislikku ja sportlikku elustiili. Teame, et väärt asja jaoks on alati aega!

Suur Muna on elustiil

Suure Muna külalistele pakume toitu, mis endale maitseb ja näitame filme, mis meid endid kõnetavad. Väärtustame kohalikku ja mahedat toorainet, taaskasutust ning toredaid ja töökaid Võrumaa inimesi.
Helina

Rauno

Andra