KINO, KONTSERT....

ÜRITUSED

Nelja kümnendiga sajani

Nelja kümnendiga sajani

24/02/18 - 17.0 - 24/02/18 - 22.0

Suur Muna
Muna-Mäe, Haanja
Haanja,  65101 Kaart

Mart Laari, Angelica Udekülli ja Toomas Tuule "Sajandi Kokaraamat" köitis Suure Muna mõtted Vabariigi juubelimenüüst kindlalt oma kaante vahele.

Roogadevaheline rebimine oli tihedam kui noore sooblipreili kamm. Aga keegi pidi võitma. Raamatu autorite lahke loa ja usalduse alusel - lubage esitleda!

Kartulikoored - 1991
Krõmpsud kartulikoored, mida vaheldumisi soola ja hapukoorekastme sisse pista.

Seenepüreesupp - 2014
Haanjamaa kukeseened on maitsestatud sibula, küüslaugu, kurkumi ja erinevate ürtidega. Rammus koor seob selle siidiseks supiks.

Diplomaatide praad - 1921
Või sees praetud metskitse sisefilee, mille kõrvale panema veerema beebikartulid. Ja siis on veel kauniskollane klassikaline prantsuse béarni kaste - et kõik ikka täiuslik oleks.

Vahuveinimagustoit - 1953
Itaaliapärane hõrk magustoit, kus vahuveinis sulavad magusaks suutäieks marjad, sidrunimahl ja munad.

Rohkem pole sõnu tarvis, järgmine kord pakume sellist võimalust aastal 2118.
... Vaata rohkemVaata vähem

12 interested  ·  7 going
Kindla peale (Prantsusmaa 2017)

Kindla peale (Prantsusmaa 2017)

02/03/18 - 19.0 - 02/03/18 - 23.0

Suur Muna
Muna-Mäe, Haanja
Haanja,  65101 Kaart

Bretooni demineerija Erwan kaotab pinna jalge alt, kui selgub, et ta isa ei olegi ta isa. Vaatamata tänulikkusele ja armastusele mehe vastu, kes ta üles kasvatas, leiab Erwan diskreetselt jälgi ajades oma tegeliku eostaja. Joseph on vahva vanahärra, kes muutub kohemaid Erwanile lähedaseks. Kuna õnne ei ole kunagi liiga vähe, satub Erwani teele ja kipub ka südamesse vastupandamatu Anna, kes aga Erwani pettumuseks osutub Josephi tütreks.

Film esilinastus 2017. aastal Cannes'i filmifestivali kõrvalprogrammis Quinzaine des realisateurs.

Prantsuse keeles, eesti ja vene subtiitrid

Pilet 4€

4 interested
Teine armuke (Prantsusmaa 2017)

Teine armuke (Prantsusmaa 2017)

09/03/18 - 19.0 - 09/03/18 - 23.0

Suur Muna
Muna-Mäe, Haanja
Haanja,  65101 Kaart

Kaunis noor naine Chloé, kes nõrga tervise tõttu kannatab depressiooni all, alustab psühhoteraapia sessioone kütkestava ja salapärase psühholoogi Pauli juures. Seksuaalsest energiast laetud vestlused viivad paratamatu armusuhteni ning mõned kuud hiljem kolib kõrvuni armunud Chloé oma armukesega kokku. Kuigi paarisuhte igapäevarutiin toob Chloé ellu kauaoodatud õnne, hakkab naine peagi kahtlema, kas tema armastatu on just see mees, kelleks ta teda peab. Peagi selgubki, et Paul varjab oma minevikku, kuhu kuulub ka tema identne kaksikvend Louis, kes on samuti psühhoanalüütik. Erinevalt armastavast ja hellast Paulist on Louis küüniline, sadistlik ja jalustrabavalt seksuaalselt ligitõmbav. Üha enam paranoiliseks muutuv Chloé peab terve mõistuse säilitamiseks lahendama vendade müsteeriumi. Miks varjab Paul oma venda maailma eest? Mis ammune saladus neid üheaegselt seob ja lahutab? Ja kas Paulil on üldse kaksikvend või on tegu salakavala valega, mis peab varjama mehe tumedat poolust?

Kuigi Prantsuse kino "pahal poisil" François Ozonil täitus hiljuti 50. eluaasta, üllatab ta jätkuvalt iga oma uue filmiga. "Teine armuke" on erootiline thriller, mis avaldab austust selle žanri parimatele teostele. Film esilinastus 2017. aastal Cannes'i filmifestivali võistlusprogrammis.

Prantsuse keeles, eesti ja vene subtiitrid

Pilet 4€
... Vaata rohkemVaata vähem

15 interested  ·  2 going
Naine ja mees (Itaalia 2017)

Naine ja mees (Itaalia 2017)

16/03/18 - 19.0 - 16/03/18 - 23.0

Suur Muna
Muna-Mäe, Haanja
Haanja,  65101 Kaart

Itaalia komöödia nagu olema peab!

Hiilgav neurokirurg Andrea ja tema ambitsioonikas saatejuhist naine Sofia avastavad end peale imepärast eksperimenti teineteise kehades, pöörates oma elud pahupidi.

Olles sunnitud elama oma abikaasa kingades ja kogema tema igapäevaelu, näevad Andrea ja Sofia oma suhet täiesti uues valguses. Koomiliste situatsioonide keskel seisavad nad silmitsi oma abieluprobleemidega ja suudavad viimaks taas armuda.

Itaalia keeles, eesti ja vene subtiitrid

Pilet 4€

10 interested  ·  3 going
Puu all (Island 2017)

Puu all (Island 2017)

23/03/18 - 19.0 - 23/03/18 - 23.0

Suur Muna
Muna-Mäe, Haanja
Haanja,  65101 Kaart

Islandi must tragikomöödia

Baldwini ja Inga naabrid kurdavad, et paari tagahoovis kasvav suur puu varjab päikese nende krundil. Sellest saab alguse tüüpiline naabrite nägelemine, mis muutub peagi vägivaldseks kemplemiseks ning kasvab kõigil julmalt üle pea.

Islandi keeles, eesti ja vene subtiitrid

Pilet 4€

3 interested
Seltsimees laps (Eesti 2018)

Seltsimees laps (Eesti 2018)

30/03/18 - 19.0 - 30/03/18 - 22.0

Suur Muna
Muna-Mäe, Haanja
Haanja,  65101 Kaart

Uus Eesti film!

Leelo Tungla autobiograafiliste teoste „Seltsimees laps ja suured inimesed“ ning „Samet ja saepuru“ ainetel kirjutatud mängufilmi tegevus viib meid 1950ndate alguse Nõukogude Eestisse, kus stalinlik terroriaparaat töötab täistuuridel. Kuueaastase Leelo silme all arreteeritakse tema koolidirektorist ema Helmes ja saadetakse Siberi vangilaagrisse. "Ole hea laps, siis tulen varsti tagasi," on ema viimased sõnad, enne kui ta püssimeeste saatel kongautosse pannakse. Leelo hinge sugeneb hirm, et just tema on ema ära viimises süüdi, sest ta polnud piisavalt hea. Samal ajal piiravad kodu NKVD uurijad, raadiost kostuvad helged propagandalaulud ja söögilaual on küpsised "Õnnelik lapsepõlv". Leelole usaldatakse suurte inimeste hirme ja saladusi metsavendadest, küüditamisest ja „vabast maailmast“. Kahepalgeline ja ülekohtune täiskasvanute maailm tekitab siiras lapsehinges protesti ja segadust ning ta astub sellele omal moel vastu. Ja kuidas siis veel olla nii hea laps, et täituks suurim südamesoov ja ema koju tagasi tuleks?

Filmi žanr: kogupere film, ajalooline draama
Režissöör: Moonika Siimets
Stsenarist: Moonika Siimets
Operaator: Rein Kotov
Kunstnik: Jaagup Roomet
Produtsent: Riina Sildos

Stsenaarium ja adaptsioon: Moonika Siimets (Leelo Tungla raamatute "Seltsimees laps" ja "Samet ja saepuru" põhjal).

Pilet 4€
... Vaata rohkemVaata vähem

51 interested  ·  4 going
EVA (Prantsusmaa 2018)

EVA (Prantsusmaa 2018)

06/04/18 - 19.0 - 06/04/18 - 22.0

Suur Muna
Muna-Mäe, Haanja
Haanja,  65101 Kaart

Lootusandev kirjanik Bertrand Valade leiab lumetormi ajal peavarju puhkemajas, kus kohtab võluvat ja salapärast Evat. Saatuslikust naisest lummatud Betrand ei aima, kui ohtlikku mängu ta alustab. Paraku on noormees kuulsuse nimel kõigeks valmis. Ta ihkab unustamatut ja šokeerivat lõppu oma romaanile, kus peategelaseks hurmav Eva.

Prantsusmaa, Belgia 2018
Lavastaja: Benoît Jacquot
Produtsent: James Hadley Chase,
Benoît Jacquot, Gilles Taurand
Stsenaarium: Mélita Toscan du Plantier,
Marie-Jeanne Pascal, Olivier Père
Pikkus: 100 min
Žanr: erootiline triller
Osades: Isabelle Huppert, Gaspard Ulliel, Julia Roy, Marc Barbé, Richard Berry,
Nathalie Charade, Ellen Mires

Prantsuse keeles, eesti ja vene subtitrid

Pilet 4€
... Vaata rohkemVaata vähem

2 interested
Load more