MEIE TOIDU KONTSEPT

EESTI MARJAD

Uhkustundega jagame me oma külalistega Haanja looduspargi metsamarjade maitsesaladusi. Mustikad, vaarikad, maasikad, jõhvikad, pohlad… mis siin rääkidagi – taevalik! Lisaks taluaedadest pärit päevitunud sõstrad ja sametised tikrid, kuldkollane astelpaju. Kõik pilgeni täis hurma ja vitamiine.

VÄRSKED JA NATURAALSED PIIMATOOTED

Enamik SUURES MUNAS kasutatavatest piimasaadustest pärinevad meist vaevu 10 kilomeetri kaugusel paiknevast Nopri Talumeiereist. Autentne värk! Tõeliselt naturaalsed ja uskumatult maitsvad, pastöriseerimatta talupiima tooted.

MAHE LIIVIMAA LIHAVEIS

Eesti kliima, käsikäes puhta keskkonnaga, on väga hea koht kvaliteetse ning maheda lihaveise karja kasvatamiseks. Jätkub puhast vett ja lopsakat heina. Aasal vasikana kepsutav ja vabamana kasvav loom on oma loomulikus keskkonnas ning pole siis mingi ime, et heinamaalt nositud mitmekesine toit kajastub ka hiljem hautise nüansirikkamas maitses. Tasub proovida, maitseb imeliselt.

VABAPIDAMISEGA ÕUEKANADE MUNAD

On suur vahe vabriku kindla toiduratsiooniga kanade ja vabalt talu tagaõues ja põlluservas siblivate kanakeste munade vahel. Kollase värvitooni intensiivsuse vahe on laialt tuntud. Meie menüüs olevate salatite, kookide ja munaroogade valmistamisel kasutatakse lähedal asuvate talude vabapidamisel peetavate kanade mune. Kana on õnnelikum, muna on õnnelikum ja sina oled ka õnnelikum. Lihtne!