ASUKOHT JA KONTAKTID

ASUME SUURE MUNAMÄE JALAMIL

Restoran SUUR MUNA asub nagu nimigi viitab, Eesti ühe tuntuima turismitähise – Suure Munamäe jalamil. Võru maakond. Haanja. Baltimaade kõrgeimas kohas laiutab imetlusväärne looduspark. Siinsete metsaste küngaste vahelt leiab muinasjuttudest laenatud heinamaid päikest võtvate haldjatega. Peegelsiledatel tumeda veega metsajärvedel mängivad näkid vesiroosidega curlingut. Ööbik on noorima poolt ja karjub kui arust ära. Siinsamas on aja algallikas, mis õigel äratundmisel ja kasutamisel on palju vingem asi kui lihtlabane ajamasin. Tule vaata ja kuula ise.

MEIE MENÜÜ

OLEME TEIE JAOKS AVATUD

Kallid külalised! Oleme suletud, loodetavasti ajutiselt.

Roogasid saab nautida ka päikeseküllasel terrassil, osta kaasa või tellida koju.

MEIE MENÜÜ

TELLI LAUD VARAKULT

MEIE KONTAKTID

KOHVIK JA RESTORAN SUUR MUNA
HAANJA - VÕRU MAAKOND - EESTI - 65101
Telefon: 58664668
E-post: MUNA@SUURMUNA.EE

GPS koordinaadid 57.713060, 27.055039

MÕNI SÕNA MEIST ENESTEST

SUURE MUNA PERE koosneb inimestest, kel kõigil on Haanja ja selle lähiümbrusega mingi oma, ilus ning võimalik, et ka pisut salajane suhe. Siin veedetud aeg kulgeb teisiti. Aeglasemalt, rahulikumalt. Eks sellele tuleb muidugi ka ise natukese vastu tulla. Igatahes soovitame kõigil proovida, kuid hoiatame - sellest õndsusest võib saada sõltuvus.

”Veidi enam kui kolmteist tuhat aastat tagasi sulas Lõuna-Eestis Haanja kandis paljaks esimene küngas. Sellest sündmusest võiks tuletada ka Eestimaa esimese sünnipäeva.”

Valdur MIkita, Lingvistiline mets